Design:
Tworzenie stron WWW

Apie mus

Įmonė Sarbeka kosmetikos prekyba užsiima nuo 1995 metų – sėkmingai dirbame jau 21 metus! Iš didelio kosmetikos ženklų kiekio atsirinkome vienus iš gerausių europinių grožio puoselėjimo ir higienos palaikymo prekių ženklų. Dirbame su prancūzų Corine de Farme, vengrų Soliteint ir prancūzų Brado Line kūno priežiūros priemonėmis, ispanų Tahe veido priežiūros priemonėmis, italų Lycon dantų ir burnos higienos palaikymo ir priežiūros priemonėmis, bei čekų Leroy kvepalų gamintojais. Savo klientams atrenkame pačius geriausius ir labiausiai lietuvių poreikius atitinkančius gaminius, patys juos išbandome, todėl galime drąsiai juos rekomenduoti ir Jums.

Esame atviri naujovėms ir įvairioms bendradarbiavimo formoms, nes siekiame savo klientams ir partneriams pasiūlyti patį geriausią asortimentą. Jei turite įdomių pasiūlymų mums arba norėtumėte įsigyti kosmetikos didmeninėmis kainomis - susisiekite.

Mūsų partneriai lankosi įvairiuose miestuose ir miesteliuose. Nori pamatyti mūsų produktus gyvai? Paliesti juos? Išbandyti juos? Pauostyti ir pajusti? Susisiek su mums ir sužinok datą, kada būsime tavo mieste!

Kilus klausimams susisiekti su Vaida Lešinskyte telefonu +370 37 221220 arba el. paštu: info@ grazioda.lt