Design:
Tworzenie stron WWW

4 priežastys, kodėl verta naudoti burnos skalavimo skystį

4 priežastys, kodėl verta naudoti burnos skalavimo skystį

Graži šypsena tapo neatsiejama šiuolaikinio žmogaus įvaizdžio dalimi. Nemalonus burnos kvapas, nesveiki dantys dažniausiai yra nemalonūs veiksniai, trukdantys net bendrauti. Silpnas imunitetas ir antibiotikai, nesubalansuota mityba, skrandžio ir žarnyno ligos bei nėštumas yra vienos iš pagrindinių priežasčių bloginančių mūsų dantų būklę. Kaip sau pagelbėti ir išlaikyti šypseną gražią bei sveika?

Taigi, jog dantis šepetėliu ir dantų pasta bei siūlu reikia valyti kiekvieną dieną, atrodo, žino jau beveik visi. Ir dauguma tai daro, manydami, kad to pakanka norint išsaugoti sveiką burnos ertmę ir dantis.

Tačiau taip nėra - burną reikia skalauti specialiais burnos skalavimo skysčiais.

Burnos skalavimo skystis - produktas, skirtas burnos higienai. Skalavimo skysčiai taip pat labai naudingi, kai valymas dantų šepetėliu pasidaro skausmingas dėl įvairių ūminių uždegimų, pavyzdžiui, stomatitų, gingvintų ir kt.

Štai plačiau apie 4 burnos skalavimo skysčio privalumus.

Taigi, mielieji ir mielosios, linkiu plačiai šypsotis ir nepamiršti, kad tiek profilaktikai tiek užklupus šypseną temdantiems nemalonumams burnos ertmėje, burnos skalavimo skystis yra jūsų geriausias draugas.