Design:
Tworzenie stron WWW

3 svarbūs įpročiai rankų grožiui išsaugoti

3 svarbūs įpročiai rankų grožiui išsaugoti

Moters amžių galima nuspėti pagal veido, kaklo ar rankų odą. Rūpestingai rūpinamasi veido oda, kartais ir kaklo oda, o rankomis rūpinamės tada, kai prispiria reikalas ir rankų oda tampa suskirdusi ar jautri. Toliau pateikiame tris svarbiausius įpročius, kurie įtakoja mūsų rankų odos būklę.

  1. Rūpestingai plaukite rankas. Rankomis atliekame įvairius darbus ir jas dažnai tenka plauti. Kartais iš skubėjimo jas prausiame su bet kokiu muilu, pavyzdžiui indų plovikliu ar gabaliniu skalbimo muilu. Rankų muilo aktyviosios dalys yra kur kas švelnesnės nei ūkinio muilo ar indų ploviklių, o jei dar rankas plauname gana karštu vandeniu – rizikuojame dvigubai. Nuolat naudojant netinkamą muilą rankoms ir karštą vandenį pažeidžiame apsauginį rankų odos sluoksnį, oda sudirgsta ir greičiau sensta. Jei norime išlaikyti rankų grožį rinkimės tinkamą rankų muilą ir vidutinės temperatūros vandenį.
  2. Nepamirškite drėkinti rankų odos. Rankų oda, kaip ir veido oda, nuolat susiduria su žalingu aplinkos poveikiu, tačiau veido drėkinimu dažnai rūpinamės labiau nei rankomis. Kiekvieną kartą nusiplovę veidą jį drėkiname, įpraskime tai daryti ir su rankomis. Vonioje prie rankų muilo pasistatykime ir rankų kremo indelį ir kaskart nusiplovę rankas sudrėkinkime jas. Vieno rankų drėkinimo per dieną deja neužtenka.
  3. Visur kur galite, naudokite gumines pirštines. Naudodamos aktyvias valymo ar skalbimo priemones visada naudokite saugokite rankas guminėmis pirštinėmis. Darbai kieme, sode ar darže? Taip pat tik su pirštinėmis! Visus murzinus, šlapius darbus, kiek tai yra įmanoma, atlikite tik su pirštinėmis! Taip rankų oda bus apsaugota ne tik nuo žalingo aplinkos poveikio, bet ir nuo priešlaikinio senėjimo.

Visus šiuos įpročius sustiprinti nesunku, tereikia turėti fantastiško kvapo muilą rankoms, tada tik juo ir norėsis plauti rankas, mėgiamą rankų krem, kurį norėsis nuolat naudoti ir patogias gumines pirštines, be kurių įvairūs buities darbai taps mažiau žalingi mūsų rankoms.