Design:
Tworzenie stron WWW

3 svarbūs odos priežiūros ypatumai prie vandens telkinių

3 svarbūs odos priežiūros ypatumai prie vandens telkinių

Savaitgalis prasideda penktdienį, o savaitgaliais vasaros metu mes vykstam prie ežerų, upių ar jūros. Planuojant savaitgalį svarbu pagalvoti ne tik apie smagias pramogas bet ir apie savo odą. Ką mes turėtume prisiminti?

Odos apsauga. Išsirengę prie vandens, net ir būdami pavėsyje mes deginamės. Saulės spinduliai prie vandens mus veikia intensyviau. Būtina naudoti kremus nuo saulės ir jais teptis nuolat. Svarbu nepamiršti ausų, kojų pirštų, akių vokų. Visam kūnui ir veidui mes rekomenduojame šį Sun Care kremą. Saugoti akis akiniais nuo saulės, galvą nuo perkaitimo – plačiabrylė skrybėle.

Odos drėkinimas. Prakaituojant netenkame tam tikrų medžiagų, troškina ne tik mus, bet ir mūsų odą. Perdžiūvusi oda greičiau sensta. Naudojant pienelius po deginimosi odoje atstatomas drėgmės balansas. Mes rekomenduojame odos drėgmę atstyti ir suteikti gaivą odai šiuo Soli Fuit pieneliu.

Pirmoji pagalba perdegus. Jei nenaudojome ar per retai nudegėme odą iki skausmo vietoj liaudiškos priemonės – kefyro, rekomenduojame rinktis riebų kremą, ir jį tepti tol, kol oda jį geria. Kremas, kaip ir kefyras turi drėkinantį poveikį, tačiau kefyras yra per mažai riebus, kad nuramintų perdegimo padarinius. Rekomenduojame rinktis bet kurį iš mūsų rankų kremų arba kūno losjonų.

Visada smagiau prisiminti smagias pramogas nei nemalonius pojūčius iš savaitgalių prie ežerų, upių ar jūros. Tam kad nenutiktų bėda – nepekaistume ir nenusviltume saulėje – būtina tuo pasirūpinti iš anksto. Linkime prie mineralinio butelio nepamiršti ir kremo odai.