Design:
Tworzenie stron WWW

Rankų kremas su glicerinu ir saldžiųjų migdolų aliejumi, 125 ml

Rankų kremas su glicerinu ir saldžiųjų migdolų aliejumi, 125 ml
Gamintojas: Soliteint, Vengrija
Modelis: SOL002
Yra sandėlyje: Taip
Kaina: €4,40

Glicerino pagrindu sukurtas rankų kremas savo sudėtyje turi natūralius žolelių aliejus vitaminą A ir pantenolį, kuris maitina sausą ir suskirdusią rankų ir kojų odą. Jo specifiniai ingredientai papildo, maitina ir drėkina odą. Kremas papildytas vitaminas A, kuris yra būtinas ląstelėms atsinaujinti, augti ir daugintis ir vitaminu B5, kuris mažina sudirginimą ir niežėjimą. Jis padeda sumažinti rankų odos paraudimus, šerpetojimą, šiurkštumą ir skilinėjimą. Ypač tinkamas gydyti ir raminti rankų odą po darbų kieme (darže, sode), virtuvėje ir su įvairiais cheminiais produktais. Naudokite keletą kartų per dieną.

Šio rankų kremo su glicerinu sudėties formulė buvo atnaujinta 2007 metais. Gamintojas jį praturtino jį saldžiųjų migdolų ir avokado aliejais ir smarkiai sumažino mineralinio aliejaus (parafino) kiekį. Dėl to kremas tapo dar minkštesnis, švelnesnis ir dar geriau įsigeriantis į odą. Gamintojai naudodami saldžiųjų migdolų aliejų remia ekonomiškai besivystančias šalis pagal "Community Trade" programą. Pagal šią programą besivystančiose šalyse ūkininkams padedama pasiekti kokybės jų gaminamų produktų srityse mokant jiems sąžiningą kainą už produktą, kurį jie gamina, dėl to saugoma gamta ir kuriami tvarūs ūkiai. Įsigydami į produktą jūs taip pat prisidedate prie Soliteint remiamos "Comunity Trade" programos.

Kviečiame šį produktą įsigyti ir išbandyti bei tuo pačiu prisidėti prie skurdžiausių šalių vystymo programos! O rankų higienai palaikyti kviečiame įsigyti ir išbandyti šias mūsų siūlomas priemones:

Parašykite atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML naudoti negalima!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: